«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Aidatlı Kredi Kartları ve Avantajları

Aidatlı Kredi Kartları ve Avantajları

Aidatlı Kredi Kartları ve Avantajları

Kredi kartları en çok kullanılan ve kişilere alışveriş konusunda büyük avantaj sağlayan ürünler olarak bilinmektedir. Bu kartlar ise aidatlı ve aidatsız olarak ikiye ayrılmaktadır. Kullanıcılar çok özellikli olan kartlar için yıllık kart aidatı ödemesi gerçekleştirirken aidatsız kartlar için hiçbir ödeme sağlamamaktadır. Elbette bu kartların özellikleri de aidatlı kartlara göre çok daha azdır. Aidatlı kredi kartları pek çok artısı ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle de kişiler daha çok bu kartları tercih etmektedir. Aidatlı kredi kartları her bankaya göre farklılık göstermekte ve değişik özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. En çok kullanılan aidatlı kredi kartlar ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Akbank

Aidatlı kredi kartları arasında en çok tercih edilen Axess kart, Akbank’ın ürünleri arasında yer almaktadır. Kişilere klasik, gold ya da platinum olarak sunulan bu kartların aidatları ise kartın türüne göre farklılık göstermektedir. Bu kart sayesinde kişiler Chip para biriktirebilmekte ve bu puanları nakit ya da taksitli alışverişlerde harcayabilmektedir.

Bankası

Aidatlı kredi kartları arasında sıklıkla tercih edilen kartlardan biri de Garanti Bankası’nın Bonus kartıdır. Bu kart adından da anlaşılabileceği gibi bonus biriktirmeye ve biriktirilen bonusları harcamaya olanak sağlamaktadır. Klasik, Gold ve Platinum seçenekleri ile kullanıcılara sunulan Bonus kart, aynı zamanda kullanıcıların nakit avans ya da taksitli nakit avans çekebilmesine de olanak sağlamaktadır. Kartın aidatı ise kart türüne ve limite göre değişiklik göstermektedir.

Yapı Kredi

Aidatlı kredi kartları içinden yine çok tercih edilen ürünlerden biri de Yapı Kredi World karttır. Bu kart da diğer kartlarda olduğu gibi World puan biriktirmeye olanak sağlamaktadır. Kişiler biriktirmiş oldukları bu puanları nakit ya da taksitli alışverişlerinde rahatlıkla kullanabilmektedir. Bu kartın da Bonus kartta olduğu gibi nakit avans ya da taksitli nakit avans gibi seçenekleri bulunmaktadır. Kart aidatının ne kadar olduğu ise kartın limitine ve çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu kartlar aidatlı kartlar arasında en çok tercih edilen ürünlerdir.

- Bir önceki yazımız olan Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi başlıklı makalemizde Şekerbank hasat kart kredi başvurusu, Şekerbank hasat kart kullanıcıları ve Şekerbank Hasat Kartı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *