«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangi Bankalardan Alınır?

Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangi Bankalardan Alınır?

Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangi Bankalardan Alınır?

Kredi Kartı Aidatı Olmadan Kredi Kartı Veren Bankalar!

Aidatı olmayan kredi kartları konusunda tüketicinin taleplerini karşılamak zorunda kalan bankalar, BDDK tarafından yayımlanan yönetmelikle birlikte aidatsız kredi kartı sunumlarına hız verdi. Her banka tarafından en az bir tane aidatsız kredi kartı çıkmasını şart koşan yönetmelik sayesinde kredi kartı kullanımını bizlere ücretsiz olarak sunan kartlar ortaya çıktı. Bu kartlar bünyesinde yer alan özellikler ise tam sade kullanıcılara göre. Öyle ki bu kartlarda bonus para uygulamaları yer almıyor. Bu sayede rahatlıkla, harcadığınız kadar ödeme hakkına sahip oluyorsunuz. Aidatı olmayan kredi kartları listemizde hemen her türlü bankayı kolayca bulabilirsiniz. Listemizin dışında kalan bankalar için ise bankanın müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Her bankanın bir tane sağlama zorunluluğu BDDK yönetmeliklerine göre bulunmaktadır.

İş Bankası aidatsız kredi kartı sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bu kartın diğerlerinden farklı olarak, banka kararına bağlı olarak Maximum puan sistemine dahil olma olanağı bulunur. Başvuru yapmak için AIDATSIZ yazıp, kimlik numaranızla birlikte 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Denizbank Aidatsız Kredi Kartı

Denizbank aidatsız kredi kartı ismi resmi kaynaklarda “Net Kart” olarak geçmektedir. Yıllık kart aidatı ve kullanım ücreti olmayan bu kart, diğerlerine ek olarak 50 TL tutarına kadar temassız ödeme seçeneğini de müşterilerine sunmaktadır. Başvuru için NET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, 3280’e mesaj gönderin.

Axess free adı altında müşterilere sunulan bu kart bünyesinde de yıllık bazda alınan kullanım ücreti yer almaz. Tamamen ücretsiz bir karttır. Kart ile taksitlendirme ve bir sonraki ekstre dönemine erteleme gibi birçok işlem yapılabilir. Bu kart ile para gönderme işlemleri de yapabilirsiniz. 444 25 25 numarasını arayarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı

QNB Finansbank Fix Kart sahiplerinden de yine yıllık veya farklı zaman dilimlerinde kart ücreti alınmamaktadır. Temassız ödeme, nakit avans, sonradan taksitlendirme, parapuan ve para gönderme gibi birçok özellik bu kart bünyesinde yer almaktadır.

- Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Ortak ATM Hangi İşlemden Ne Kadar Keser? başlıklı makalemizde ATM işleminden kesinti ve Ziraat Bankası ATM ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *