«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. Aidatı Olmayan Kredi Kartı Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri

Aidatı Olmayan Kredi Kartı Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri

Aidatı Olmayan Kredi Kartı Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri

Aidatı Olmayan Kredi Kartı

Teknolojinin gelişmesi sayesinde artık her konuda tüketiciler için yararlar sağlanmaktadır. Bu yararlar arasında şüphesiz en dikkat çekeni, kredi kartlarıdır. Öyle ki artık Aidatı Olmayan Kredi Kartı konusunda hizmet sunan pek çok bankanın kapsamlı bir şekilde hizmet verdiği görülmektedir. Elbette aidat adı altında alınan ücretlerin çoğu zaman tüketiciler tarafından hoş karşılanmadığı da bilinmektedir. Şimdi bu konuyla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Aidatsız Kredi Kartı Var mı?

Bu soru yılın her döneminde merakla araştırılmaktadır. Öncelikle kredi kartları ilk çıktığı zamanlarda aldığı aidatlar nedeniyle çoğu zaman mahkemelerle karşılaşmıştır. Yani bankaların aldığı ücretler, tüketicilerin dava açmasına sebep olmuştur. Bu nedenle artık net olarak aidatlar alınmamaya başlanmıştır. Fakat net bir bilgi olmadığı için aidat özelliği günümüze yasal olarak uygulanmaktadır. O halde Aidatı Olmayan Kredi Kartı var mı sorusunun yanıtı ‘evet’ olmakla beraber bazı bankalar bu konuda çalışmalarını sürdürmektedir.

ve Özellikleri

Şimdi sizlere aidat almayan banka ve bu bankaların sunduğu kredi kartlarını aktarıyor olacağız. Öncelikle birçok kolaylığı da beraberinde getiren bu bankalar uygun taksit imkânları sunmaktadır. Ayrıca farklı kategorilerde bonus sundukları da görülmektedir. Genelde anlaşmalı yerlerden alışveriş yaparken ek olarak taksit avantajı da sunulmaktadır. Aidatsız kredi kartları Garanti Bankası, Ziraat ve Finansbank tarafından sunulmaktadır.

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı

Finansbank’ın sunduğu Fix Card kullanıcılarından aidat alınmamaktadır. Ayrıca temassız ödeme imkânı sunan kartlardan biridir. İlgili özellik kullanılarak 90 TL’ye kadar işlem yapılabilir. Ayrıca anlaşmalı yerlerden ek olarak altı taksit özelliği sunmaktadır.

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Garanti Bankası, Genç Bonus adıyla gençler için sunduğu kredi kartıyla ek olarak dört taksit imkânı sunmaktadır. Bununla beraber farklı platformlarda çeşitli bonus özellikleri de sunulmaya devam edilmektedir.

Ziraat bankası da Aidatı Olmayan Kredi Kartı sunmaktadır. Bu nedenle her tüketici kendi imkanlarına göre bu bankalardan dilediğine başvurarak hizmet alabilmektedir. Öte yandan başvurularınızı banka şubelerinden veya internet bankacılığından yapmanız yeterlidir. Kredi notunuzun uygunluğu durumunda kısa sürede kredi kartınız adresinize gönderilmek üzere hazırlanmış olacaktır.

- Bir önceki yazımız olan Yasal Takibe Ne Zaman Girerim? İhtarnameler Hangi Adrese Gönderilir? başlıklı makalemizde borç yapılandırma hizmeti ve Yasal Takip Süreci hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *