«
  1. Ana sayfa
  2. Ekonomi Haberleri
  3. 2019’da Kripto Paraların Durumu Nasıl Olur

2019’da Kripto Paraların Durumu Nasıl Olur

2019'da Kripto Paraların Durumu Nasıl Olur

Kripto Paraları 2019’da Neler Bekliyor?

Kullanılan tüm kripto paralar bu sıralarda sorunlar yaşıyor, neler olup bittiğine yakından bakmakta yarar var.

Kripto Paralarda Son Durum Nedir?

Kripto para piyasaları son yılların en zor dönemini yaşıyor. Bu durum birçok ekonomist tarafından kaçınılmaz olarak düşünülüyordu. Tüm bunlar baştan sona kadar devam eden Bitcoindalgalanmalarından etkilenmeden, yer değiştiremezler. Sürekli olarak Bcoin’e rakip olarak gösterilen firmalar çoğaltıldı. Çok ufak değişikliklerle birlikte yeni bir sistem kurulmuş gibi bir hava estirildi. Fakat desteklenmeyen veya kendini yeterince hazır duruma getiremeden sanal para borsalarına geçiş yapanların hepsi sınıfta kaldı.

En çok tercih edilen coinlerden 7 tanesi inanılmaz bir düşüş içinde. Tüm kullanıcılar sadece ödedikleri paralarının karşılığını beklerken, gidişat hiç iyi gözükmüyor. Hızlı bir şekilde kendine gelmeye çalışan dijital paralar, normal para birimlerinden de etkileniyorlar.

 

Kripto Paralar Kendine Gelebilir mi?

Öncelikle bilinmesi gereken, bugün için büyük kayıplara yol açmış olsalar da, şu ana gelene kadar bir servet kazanmış olmalılar. Patlama yaptıkları dönemdeki kâr marjı kesinlikle göz ardı edilmemeli. Kendini kapatmak, iflas etmek gibi bir durumda görmeyen firmalar yoluna devam edecektir. Bu kalma çabası bir yerlerde yükselmeye geçmeye işaret edecektir.

En çok karşımıza çıkan Ripple,IOTA, Zcashgibi ürünlerin piyasadan silinmesi, tahmin edilmesi güç zorluklara merhaba demek anlamı taşımaktadır. Neden bu kadar kaliteli kazanımlar sağlanırken, bir anda tüm dengeleri bozan ve kitlesini tamamen yok saysınlar. Bu ve bunun gibi nedenler her zaman için ayakta kalmaları için vesile olacaktır.

Kripto Paralara Gösterilen İlgi Eski Haline Döner mi?

Elektronik para piyasalarının tekrar eski gündemine gelmesi için, yine hepsinin eski gücüne kavuşması şarttır. Özellikle önde gelen firmaların başta kullanıcılar olmak üzere, diğer tüm şirket sahiplerine gereken güveni sağlamak zorundalar. Aksi taktir de tüm düşüşler devam eder ve kendine gelmeleri daha zor duruma dönüşür.

Yeni yılla beraber birçok firmanın kendini sıfırlamak istediği düşünülmekte. Böyle hareketlerin getirisi hiçbir zaman için kötü sonuçlanmayacaktır. Aklında soru işareti olan birçok sektörün geri dönüşü herkese nefes aldıracaktır. Kripto para piyasalarıadına tüm gelişmeleri yakından takip etmek en mantıklı adım olacaktır.

ETİKETLER: Kripto Para Piyasaları, Elektronik Para Piyasaları, Ripple, IOTA, Zcash, Kripto Para Piyasaları, En Çok Tercih Edilen Coinler, Dijital Paralar, Bitcoin, Bcoin, Sanal Para Borsaları

 

- Bir önceki yazımız olan DASK Yaptırılmazsa Ne Olur? DASK Yaptırmamanın Cezası Var mı? başlıklı makalemizde DASK Yaptırmamanın Cezası ve Deprem Sigortasının Yararları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *