«
  1. Ana sayfa
  2. Bankacılık
  3. 2019 Yılında En Yüksek Faiz Veren Bankalar

2019 Yılında En Yüksek Faiz Veren Bankalar

2019 Yılında En Yüksek Faiz Veren Bankalar

2019 Yılında En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Elinizdeki parayı en iyi şekilde değerlendirmek ve uzun vadede olduğu gibi kısa vadede de arttırmak isterseniz eğer bankaların yolunu tutabilirsiniz. En yüksek faiz veren bankalar başlığı altında editör kadromuzun sizler için araştırdığı bankalar yer alıyor. Yüksek faiz oranları ile paranıza değer katacak olan bu bankalar sayesinde sizler de birikimlerinizi daha doğru bir biçimde değerlendirme şansı elde ediyorsunuz.

Ziraat Bankası, Vadeli mevduat hesaplarına %13.50 gibi bir faiz oranı sunarak beklentilere en iyi şekilde yanıt veren bankalardan biri olmayı başarıyor.

Son dönemin popüler isimlerinden Fibabank ise Vadeli mevduat hesaplarına %13.50 oranı ile dahil oluyor ve Ziraat Bankası ile birlikte aynı listede yer alıyor.

Denizbank’a baktığımızda bu oranın %23 olduğunu görebiliyoruz ve yine değerlendirebileceğiniz isimlerden bir tanesidir.

Garanti Bankası ise %19.25 gibi bir oran ile karşımıza çıkıyor.

Son olarak Ing Bank’a da göz atmak istiyoruz. Mevduat faiz oranı %16 olarak belirlenmiş durumda.

Yukarıda bahsi geçen oranlar elbette değişiklik gösterebilir, bu yüzden güncel bilgi edinmek adına şubeleri ziyaret etmeniz kesinlikle çok daha doğru ve sağlıklı bir hamle olacaktır.

Dolar’a En Yüksek Faizi Veren Bankalar 2019

Yatırımlarınızı Dolar şeklinde yapmak istiyorsanız eğer Dolar’a en yüksek faizi veren bankalar 2019 balığını değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Editörlerimizin yaptığı çalışma aşağıdaki gibidir:

Ing Bank, Dolar faiz oranlarını %1.60 olarak belirlemiş durumda ve 2019 yılında da en çok tercih edilen adreslerden biri olmayı başarıyor.

Denizbank da bu oran %3 olarak karşımıza çıkıyor ve yine Dolar yatırımcılarının en çok tercih ettiği bankalardan bir tanesidir.

Cepteteb ise %2.60 gibi bir oranla karşımıza çıkıyor ve dijital bankacılıkta devrim yaratmış durumda.

Odeabank Oksijen hesap ise %4 gibi bir faiz oranı ile hizmet veriyor.

Enpara’da ise bu oran %2.25 olarak belirlenmiş durumda.

İş Bankası ise %1.752lik oran ile yine dikkatleri üzerine çeken isimlerden bir tanesidir.

Yapı Kredi’de bu oran %1.85 olarak belirlenmiş durumda.

32 Günlük En yüksek Faiz Veren Bankalar

2019 Yılında En Yüksek Faiz Veren Bankalar
2019’da en yüksek faiz veren bankalar

A Bank vadeli mevduat incelemesi yaptığımızda Türk Lirası için bu oranın %4.75 olduğunu görebiliyoruz.

Yapı Kredi vadeli mevduat’ta ise bu oran %22 olarak belirlenmiş durumda.

Ing Bank ise %22.50 gibi bir oran ile karşımıza çıkıyor.

Cepteteb vadeli mevduat incelemesi yaptığımızda ise %22 gibi bir oran ile karşılaşıyoruz.

Akbank vadeli mevduat’ta ise bu oran %21 olarak belirlenmiş durumda.

İş Bankası internet şubesini incelediğimizde ise bu oranın %19.50 olduğunu görebiliyoruz.

Tüm bankaları detaylı bir şekilde incelediğimiz tabloya göz attığınız takdirde sizler de kıyaslama şansı elde edeceksiniz. En yüksek faiz oranları ile birlikte paralarınızı daha kusursuz bir şekilde değerlendirebilir ve kısa vadede olduğu gibi uzun vadede de değerlendirme şansı bulabilirsiniz.

Garanti Bankası vadeli mevduat hesabını da ele almak istiyoruz çünkü en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi ve 20.50 gibi bir oran ile hizmet veriyor.

Denizbank’ta ise bu oran %21.25 olarak belirlenmiş durumda.

Yukarıda bahsi geçen oranların güncel olmadığını da belirtmek isteriz ve daha sağlıklı bilgi edinmek adına şubeleri ziyaret edebilir ya da müşteri temsilcilerine telefon yolu ile ulaşarak sizler de sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bankalar, her geçen gün faiz oranlarını biraz daha arttırıyor ve bu artış ile birlikte insanların ilgisini çekmeyi de başarmış durumdalar.

En Yüksek Mevduat Faiz Oranları

Cepteteb, bu başlık altında ilk sırayı alıyor ve dijital banka uygulaması ile de adından söz ettirmeyi başaran banka, faiz oranları ile de beklentilere yanıt vermeyi başarıyor. %22.5 gibi bir oran ile karşılaşıyoruz ve milyonlarca insanın yeni dönemde bu bankayı tercih edeceğini düşünüyoruz.

Ing Bank da yine Cepteteb ile birlikte tercih edebileceğiniz yüksek faizli bankalardan bir tanesidir. Turuncu hesap tercihi yaptığınız takdirde sizler de %22 gibi bir faiz oranı ile misafir ediliyorsunuz.

Enpara, Finansbank bünyesinde hizmet veren dijital bankalardan bir tanesidir ve faiz oranları konusunda da dikkat çekici bir duruşa sahip. %19.252lik faiz oranı da bunu en iyi şekilde ispat ediyor.

Akbank Direkt hesap sahibi iseniz eğer %19’luk oran ile işlem yapabilir ve elinizdeki rakamları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Denizbank’ta ise bu oran %19 olarak belirlenmiş durumda ve yine Denizbank da yatırımcıların en çok tercih ettiği bankalardan bir tanesidir.

2019 Banka Faiz Oranları

Elinizdeki Türk Lirasını, Dolar’ı ya da farklı para birimlerini en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey bankaların yolunu tutmak ve yüksek faiz oranları ile birlikte yatırımda bulunmak olacaktır. 2019 banka faiz oranları tablosunda bu detaya yer veriyor ve aklınızdaki soru işaretlerini de ortadan kaldırmaya gayret ediyoruz.

2019 yılında banalar faiz oranlarında büyük bir artırım gerçekleştirdiler. Yatırımcılar bu durumdan memnun ve paralarını daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanmak isteyen milyonlarca insan da bankaları tercih ediyor. Hangi banka ne kadar faiz veriyor ya da hangi hesabı tercih etmelisiniz gibi sorulara yazı içerisinde yer vermeye çalıştık ve tabloyu incelediğinizde bunu daha net bir şekilde göreceksiniz.

Faiz oranı yüksek bankalar elbette öncelikli tercihiniz olmalıdır ve bu sayede daha kısa süre içerisinde daha yüksek rakamlara ulaşma şansı elde edeceksiniz. Tabloda ve yazı içerisinde paylaştığımız oranların değişiklik gösterebileceğini de hatırlatmak isteriz. Telefon bankacılığını kullanarak ya da şubeleri ziyaret ederek güncel faiz oranlarına erişim sağlayabilir ve yatırımlarınızı ne şekilde yapacağınız konusunda da profesyonellerden bilgi alabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan 100 Bin TL ile Ne İş Yapılır? İş Fikirleri ve Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *