«
  1. Ana sayfa
  2. Krediler
  3. 2018 En Uygun Banka Kredileri ve Faiz Oranları

2018 En Uygun Banka Kredileri ve Faiz Oranları

2018 En Uygun Banka Kredileri ve Faiz Oranları

Bankalar, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak gerçekleştirdikleri çalışmalarla beraber nakit ihtiyacını karşılamada ön plana çıkarlar. Nakit ihtiyacının her zaman karşılanabilmesine yönelik olarak, bankaların her biri özel teklifler sağlarlar. 2018 En Uygun Banka Kredileri, müşterilerin en çok merak ettiği sorularında başında gelir. Uygun kredi olanağını sunan bankalardan alınacak olan kredilerin geri ödemelerinde büyük bir kolaylığın sağlanıyor olması, diğer kredilere oranla daha iyi sonuç alabilmeyi beraberinde getirmektedir. Uygun seviyede sunulan kredilerin her biri, nakit ihtiyacının karşılanmasında pozitif katkıya sahiptir. Bankaların kredi kampanyaları inceleyerek En Uygun Banka Kredisini seçebilirsiniz.

En İyi Kredi Seçenekleri Sunan Bankalar

Halkbank –           

Halkbank tarafından sunulan Halk Günü İhtiyaç Kredisi, %1,18’lik faiz oranıyla birlikte 48 aya kadar vade olanağını sağlar. 2018 En Uygun Banka Kredileri arasında neler yer alıyor şeklinde soruya sahip olan banka müşterilerinin tercih edebileceği krediler arasında bulunur.

Vakıfbank – Bahar Kredisi         

Vakıfbank tarafından sunulan kampanyalı kredi seçeneği; emekli, özel sektör ve kamu çalışanlarının yararlanabileceği bir kredidir. %1,37 faiz oranıyla, 2.000-90.000 TL arasında limitleri bulunur. Vakıfbank’ın sunduğu krediden yararlananlar, esnek ödeme planına sahip olurlar. Aylık taksit, artan taksit, azalan taksit veya 3 ayda bir kez olacak şekilde taksit ödemeleri ayarlanabilmektedir.

Ziraat Bankası –

Devlet bankası olarak müşterileri karşılayan Ziraat Bankası, 20.000 TL’ye kadar sunduğu %1,37’lik krediyle, nakit ihtiyaçlarını en kısa süre içerisinde karşılamak isteyenler için özel olarak geliştirilmiş seçenekleri de beraberinde getirmektedir. Ziraat Bankası Ziraat Kredi Paketi, 48 ay vadeye kadar alınabilir. Kredinin tahsis ücreti 100 TL olarak belirlenmiştir. 

ING Bank – Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi

Yüksek miktarda nakde ihtiyacı olanlar için hazırlanan ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi, %1,54 faiz oranıyla sunulur. Minimum kredi kullanımı 25.000 TL olarak belirlenmiş olduğu gibi maksimum kredi kullanımı 100.000 TL’dir. 48 aya kadar tercih edilebilecek vade oranı sayesinde, yüksek tutardaki nakit ihtiyaçlarına yönelik olarak en iyi çözümlerin elde edilebilmesi olanağını sunar. 2018 En Uygun Banka Kredileri içerisinde yer alan ING Bank kredisi, herkes için kullanılabilir durumdadır.

- Bir önceki yazımız olan Fibabanka Krediden Cayma Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Fibabanka Dosya Masrafları, Fibabanka Kredi İptali ve Krediden Kaç Gün İçinde Vazgeçebilirim? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *